Lot 316
Raoul De Keyser
België / 1930 - 2012
Centraal (1971)
€ 15.000 - 20.000
Olieverf op doek
Verso sig. 1971 met titel - Verso etiket tentoonstelling Camden
N.I.
70 x 70 cm
Herkomst
- Door de huidige eigenaar rechtstreeks verworven van de kunstenaar
- "Fortunately there is still some grass" Camden Arts Center, Londen 1973
"Raoul De Keyser" PNT, Tienen 1973, nr. 16
"Raoul De Keyser" Provinciaal Begijnhof, Hasselt 1973, cat. nr. 1
"Raoul De Keyser 1968-1973" CIAP, CC de Bogaard, Sint-Truiden 2005, cat. nr. 10, p. 27 ill.
- "Raoul De Keyser - Release" Publicatie ter gelegenheid van de tentoonstelling in het Mudel, Deinze 2017 (hier wordt het werk vermeld op p. 3)
"De kousen van De Keyser - Sokken in het werk van Raoul De Keyser 1966-76" Ed. BOEKS, Gent 2019, p. 20 ill.
01 / 18