Lot 350
Arnaldo Pomodoro
Italië / 1926
Bassorelievo (1974-1975)
€ 6.500 - 8.000
Sculptuur - Reliëf - Brons - Verguld
Ex. nr. 2/2 (in een editie van 2 + 1 AP)
35 x 25,5 x 8 cm
Herkomst
- Coll. Sirtaine, Lasne
- "Arnaldo Pomodoro. Catalogo ragionato della scultura. Tomo I+II" Flaminio Gualdoni, Ed. Skira, Milaan 2007, cf. nr 581 ill. (met vermelding van dit exemplaar)
01 / 07