• 188_101_273

Lot 350

Arnaldo Pomodoro

Italië / 1926

Bassorelievo (1974-1975)

€ 6.500 - 8.000

Live online bieden Ga naar het online biedplatform
Item bewaren Het item wordt opgeslagen in uw myDeVuyst-account
Stel een vraag Bijkomende informatie omtrent het item

Sculptuur - Reliëf - Brons - Verguld

Ex. nr. 2/2 (in een editie van 2 + 1 AP)

35 x 25,5 x 8 cm

Herkomst

  • Coll. Sirtaine, Lasne

  • "Arnaldo Pomodoro. Catalogo ragionato della scultura. Tomo I+II" Flaminio Gualdoni, Ed. Skira, Milaan 2007, cf. nr 581 ill. (met vermelding van dit exemplaar)

188_101_274

353. Arnaldo Pomodoro

Folded page M50 (1974)

169_95_387

Antonio Calderara

Attrazione quadrata bichroma in quadrati bichromi (1965)

188_124_343

391. Lynn Chadwick

Male Walking Cloaked Figure I (771S) (1978)

188_148_397

274. Walter Leblanc

Torsions (1965)

185_42_94
Nieuw

Lynn Chadwick

Miniature Figure IV (1978)

187_87_231

445. Arnaldo Pomodoro

Colonna I (1989)

160_191_611

Gio Pomodoro

Accumulazioni (1964)

01 / 07