Lot 225
Pol Mara
België / 1920 - 1998
Don Quichot (1955)
€ 1.000 - 1.500
Inkt en aquarel op papier
Sig. '55
75 x 52 cm
Herkomst
- Art Gal. Verbeeck-Van Dyck, Antwerpen
01 / 19
Lot 225
België / 1920 - 1998
Don Quichot (1955)
€ 1.000 - 1.500
Inkt en aquarel op papier
Sig. '55
75 x 52 cm
01 / 19