01 / 03
Lot 224
Pol Mara
België / 1920 - 1998
Compositie (1958) - Verso: Paard en figuur
€ 1.000 - 1.500
Aquarel op papier - Dubbelzijdig
Sig. '58
63 x 48,5 cm
Herkomst
- Art Gal. Verbeeck-Van Dyck, Antwerpen
Extra afbeeldingen
01 / 03
01 / 19