Lot 167
Jan Schoonhoven
Nederland / 1914 - 1994
Kanalen en rode muurtjes (1940)
€ 1.400 - 1.800
Aquarel en pentekening O.I. inkt op papier
Monogram '40 - Verso etiket
24 x 31 cm
Herkomst
- Gal. Tegenbosch, Heusden aan de Maas
01 / 06