• 188_159_428

Lot 167

Jan Schoonhoven

Nederland / 1914 - 1994

Kanalen en rode muurtjes (1940)

€ 1.400 - 1.800

Live online bieden Ga naar het online biedplatform
Item bewaren Het item wordt opgeslagen in uw myDeVuyst-account
Stel een vraag Bijkomende informatie omtrent het item

Aquarel en pentekening O.I. inkt op papier

Monogram '40 - Verso etiket

24 x 31 cm

Herkomst

  • Gal. Tegenbosch, Heusden aan de Maas

174_164_482

Jan Jr. Schoonhoven

White Square (2014)

174_164_481

Jan Jr. Schoonhoven

White paper-maché (2014)

188_119_333

321. Amédée Cortier

Composition rouge et bleue (1973)

177_169_506

Maur. Etienne Van Doorslaer

Compositie (2011)

188_119_332

318. Amédée Cortier

Rin (1970)

177_169_507

Maur. Etienne Van Doorslaer

Compositie (2011)

01 / 06