Lot 112
Maurice Langaskens
België / 1884 - 1946
Les deux âges
€ 2.000 - 3.000
Olieverf op doek
Sig. en verso titel - Verso etiket tenoonstelling en collectie-etiket
56,5 x 45,5 cm
Herkomst
- Coll. René Schollen, Brussel
- "Maurice Langaskens" Maison des Arts, Schaarbeek
01 / 09