• 188_47_108

Lot 555

Kati Heck

Duitsland / 1979

Neue Freunde (Lady Blue) (2011)

€ 48.000 - 65.000

Live online bieden Ga naar het online biedplatform
Item bewaren Het item wordt opgeslagen in uw myDeVuyst-account
Stel een vraag Bijkomende informatie omtrent het item

Olieverf op doek

Monogram 2011 met titel - Verso etiket Gal. Tim Van Laere, Antwerpen en etiket tentoonstelling

N.I.

230 x 144,5 cm

  • "Kati Heck KOPF=KOPFNUSS" Centro de Arte Contemporaneo (CAC), Malaga 2013-2014

186_186_658

430. Fred Bervoets

Liefde in Oostende (1988)

188_160_431

564. Rinus Van de Velde

Untitled (2012)

187_61_178

569. Rinus Van de Velde

Where clouds become sculptures and a dog talks philosophy (2015)

187_22_60

Kati Heck

Euter der Götter (2008)

187_66_184

Fred Bervoets

De soldaat (1984)

188_122_338

477. Fred Bervoets

King Fred (1993)

186_179_626

425. Fred Bervoets

Verschijning (1988)

187_154_452

Fred Bervoets

Zelfportret (ca. 1980)

188_168_452

556. Rinus Van de Velde

I went to dinner and ate two beefsteaks (2010)

185_170_536

Kati Heck

Dreimal Selbst mit Magier (2016)

01 / 10