Lot 418
Pierre Alechinsky
België / 1927
Rhizome (1983)
€ 7.000 - 10.000
Ets en aquarel (pochoir)
Taiwan papier
Sig. 1983 met titel met potlood
Ex. nr. 29/35
64 x 96 cm (blad)
01 / 23
Lot 418
België / 1927
Rhizome (1983)
€ 7.000 - 10.000
Ets en aquarel (pochoir)
Taiwan papier
Ex. nr. 29/35
64 x 96 cm (blad)
01 / 23