Lot 306
Gaston Bertrand
België / 1910 - 1994
Duroc (1963)
€ 5.000 - 7.000
Olieverf op doek
Sig. '63 en verso sig. 1963 met titel
55 x 46 cm
Herkomst
- Coll. Marcel La Haye, Brussel, rechtstreeks verworven van de kunstenaar in 1963
Veiling PvSK, Brussel 11-5-1999, nr. 385
- "Gaston Bertrand. Catalogue raisonné de l'oeuvre peint" Caroline Bricmont & Serge Goyens de Heusch, Éd. Fondation Gaston Bertrand, Brussel 2001, nr. 994 ill.
01 / 18