• 186_221_743

Lot 3

Antwerpse School

1e helft 17e Eeuw

Zwanen door honden aangevallen

€ 4.000 - 6.000

Live online bieden Ga naar het online biedplatform
Item bewaren Het item wordt opgeslagen in uw myDeVuyst-account
Stel een vraag Bijkomende informatie omtrent het item

Olieverf op paneel

Verso brandmerk Antwerpse stadskeur en paneelmakersmerk van Guilliam Gabron (Antwerpen 1586-1674)

33,6 x 46,2 cm

Voorheen toegeschreven aan Abraham Hondius (1625-1691)