Lot 3
Antwerpse School
1e helft 17e Eeuw
Zwanen door honden aangevallen
€ 4.000 - 6.000
Olieverf op paneel
Verso brandmerk Antwerpse stadskeur en paneelmakersmerk van Guilliam Gabron (Antwerpen 1586-1674)
33,6 x 46,2 cm
Voorheen toegeschreven aan Abraham Hondius (1625-1691)