• 188_81_225

Lot 259

Jef Van Tuerenhout

België / 1926 - 2006

Versteende blik (1965)

€ 3.000 - 4.000

Live online bieden Ga naar het online biedplatform
Item bewaren Het item wordt opgeslagen in uw myDeVuyst-account
Stel een vraag Bijkomende informatie omtrent het item

Olieverf op doek

Sig. '65 - Verso etiketten tentoonstellingen

150 x 200 cm

  • "Jef van Tuerenhout 60 jaar. Retrospectieve tentoonstelling" Stad Mechelen 1986, tent. cat. nr. 7

188_122_338

477. Fred Bervoets

King Fred (1993)

154_156_491

501. Roland Rens

Aries (1998)

186_167_565

Roland Rens

Schetsboek (2002)

188_71_209

372. Paul Wunderlich

Der Zauberer (1976)

186_167_564

484. Roland Rens

Vrijlating (ca. 1995)

187_217_631

390. Marc Mendelson

Cita con tres nubes (1979)

187_120_325

Jef Van Tuerenhout

De blauwe engel

187_154_452

Fred Bervoets

Zelfportret (ca. 1980)

186_186_658

430. Fred Bervoets

Liefde in Oostende (1988)

188_155_418

522. Roland Rens

Naakt (ca. 1999-2000)

177_132_420

Paul Wunderlich

Mann mit Hut und Haifischzähnen (WVZ 191) (1986)

187_66_184

Fred Bervoets

De soldaat (1984)

188_71_202
Nieuw

Jef Van Tuerenhout

Totems (1974)

186_179_626

425. Fred Bervoets

Verschijning (1988)

01 / 14