• 188_189_485

Lot 122

Alexej von Jawlensky

Duitsland / 1864 - 1941

Weiblicher Kopf mit grünen Augen (ca. 1920-1923)

€ 26.000 - 36.000

Live online bieden Ga naar het online biedplatform
Item bewaren Het item wordt opgeslagen in uw myDeVuyst-account
Stel een vraag Bijkomende informatie omtrent het item

Pentekening, lavis en aquarel op papier

Monogram

21,8 x 16,4 cm

Met documentatie door Alexej von Jawlensky - Archiv SA, Locarno (CH) 26-11-2013

Herkomst

  • Coll. Adrian Klaver, San Francisco (ca. 1960)
    Rembrandt Art Gal., San Francisco
    Privécoll., U.S.A.
    Gal. Schifferli, Genève (CH)

  • Opgenomen in de oeuvrecatalogus van Alexej von Jawlensky door het Alexej von Jawlensky-Archiv
    Wordt opgenomen in het vierde volume van de reeks "Bild und Wissenschaft: Forschungsbeiträge zu Leben und Werk Alexej von Jawlenskys" in voorbereiding door het Alexej von Jawlensky-Archiv