Lot 122
Alexej von Jawlensky
Duitsland / 1864 - 1941
Weiblicher Kopf mit grünen Augen (ca. 1920-1923)
€ 26.000 - 36.000
Pentekening, lavis en aquarel op papier
Monogram
21,8 x 16,4 cm
Met documentatie door Alexej von Jawlensky - Archiv SA, Locarno (CH) 26-11-2013
Herkomst
- Coll. Adrian Klaver, San Francisco (ca. 1960)
Rembrandt Art Gal., San Francisco
Privécoll., U.S.A.
Gal. Schifferli, Genève (CH)
- Opgenomen in de oeuvrecatalogus van Alexej von Jawlensky door het Alexej von Jawlensky-Archiv
Wordt opgenomen in het vierde volume van de reeks "Bild und Wissenschaft: Forschungsbeiträge zu Leben und Werk Alexej von Jawlenskys" in voorbereiding door het Alexej von Jawlensky-Archiv