• 184_56_150

Lot 366

Corneille

Nederland / 1922 - 2010

Les aventures de Pinocchio (1973-75)

Zeefdruk, handgekleurd met aquarel

Sig. '73-75

67,3 x 98,5 cm

Het album "Les aventures de Pinocchio" bevatte 25 zeefdrukken gehoogd met aquarel en werd uitgegeven in een oplage van 12 exemplaren door La Nuova Foglio Ed., Pollenza, Macerata in 1973.
De handkleuring door Corneille gebeurde in 1975.

Met certificaat door de kunstenaar, Paris 25-7-1981

Herkomst

  • Gal. Le miroir d'encre, Brussel
    Privécoll.

  • "Corneille. Het complete grafische werk 1948-1975" P. Donkersloot-Van den Berghe, Amsterdam 1992, cf. nr. 324 ill.