• 184_138_4020

Lot 330

Henri-Victor Wolvens

België / 1896 - 1977

Zomerse strandgenoegens (1968)

Olieverf op doek

Sig. 1968

Niet ingelijst

119,5 x 200 cm

Herkomst

  • Door de huidige eigenaar rechtstreeks verworven van de kunstenaar