Lot 330
Henri-Victor Wolvens
België / 1896 - 1977
Zomerse strandgenoegens (1968)
Olieverf op doek
Sig. 1968
Niet ingelijst
119,5 x 200 cm
Herkomst
- Door de huidige eigenaar rechtstreeks verworven van de kunstenaar
Lot 330
België / 1896 - 1977
Olieverf op doek
Sig. 1968
Niet ingelijst
119,5 x 200 cm