01 / 02
Lot van 3 borden, 1 tekening, 2 schilderijen en
1 boek
3 borden: Ceramiek - Beschilderd - Sig. (elk) - Diam. 30 cm (2x) - Diam. 25 cm (1x)
1 pasteltekening op papier: Sig. "Arles" - 14 x 21,5 cm - Niet ingelijst
2 olieverven op board: Sig. (elk) - 35,5 x 24 cm - 38 x 30,5 cm - Niet ingelijst
1 boek: "Les Moines" (1973) door Emile Verhaeren omvat 1 originele tekening en 12 kleurlitho's door Henri-Victor Wolvens - Sig. op de colofon - Ex. nr. 16/100
Extra afbeeldingen
01 / 02