183_165_554

The last day II (1964)

183_165_555

Attractive day (1970)

183_165_556

Hombu (1967)

  • 183_165_554
  • 183_165_555
  • 183_165_556

01 / 03

Lot 335

  • Pierre Alechinsky

    België / 1927

    The last day II (1964)

  • Corneille

    Nederland / 1922 2010

    Attractive day (1970)

  • Hombu (1967)

Kleurlitho

Sig. 1964 met titel met potlood

Ex. nr 72/80

Niet ingelijst

21,5 x 50 cm

Kleurlitho

Sig. '70 met titel met potlood

Ex. nr. 69/70

Niet ingelijst

19,3 x 56,2 cm

Kleurlitho

Sig. '67 met potlood

Ex. nr. 49/60

Niet ingelijst

20,1 x 56 cm

  • "Pierre Alechinsky - Les estampes de 1946 à 1972" Yves Rivière, Paris 1973, cf. nr. 240 afb.
  • "Corneille. Het complete grafische werk 1948-1975" P. Donkersloot-Van den Berghe, Amsterdam 1992, cf. nr. 238 afb.
  • "Corneille. Het complete grafische werk 1948-1975" P. Donkersloot-Van den Berghe, Amsterdam 1992, cf. nr. 199 afb.

Extra afbeeldingen

  • 183_165_554
  • 183_165_555
  • 183_165_556

01 / 03