• 182_146_524

Lot 315

Henri-Victor Wolvens

België / 1896 - 1977

Les vagues (1962)

Olieverf op doek

Sig. 1962 en verso titel

Niet ingelijst

40 x 60 cm

  • "Henri-Victor Wolvens" Georges Marlier, Uitg. Arcade, Brussel 1967, nr. 1036