• 183_98_330

Lot 204

Léon Spilliaert

België / 1881 - 1946

Baders wandelend aan de oevers van een bergmeer (1927)

Aquarel en potlood op papier

Sig. 1927

27 x 27 cm (dag)

Herkomst

  • veiling Christie's, Amsterdam 29-11-2005, lot 303
    Kunsthandel Wim de Boer, Alkmaar

  • Wordt opgenomen in de oeuvrecatalogus in voorbereiding door Dr. Anne Adriaens-Pannier