Lot 204
Léon Spilliaert
België / 1881 - 1946
Baders wandelend aan de oevers van een bergmeer (1927)
Aquarel en potlood op papier
Sig. 1927
27 x 27 cm (dag)
Herkomst
- veiling Christie's, Amsterdam 29-11-2005, lot 303
Kunsthandel Wim de Boer, Alkmaar