• 183_123_400

Lot 182

Léon Spilliaert

België / 1881 - 1946

Tuinen en serres in de buitenwijken (1920)

Gouache, aquarel en caseïne op papier op karton

Sig. 1920 - Verso etiket Gal. Georges Giroux

47,3 x 60 cm (blad)

Herkomst

  • Gal. Georges Giroux, Brussel
    veiling Sotheby's, Amsterdam 17-12-1996, lot 189

  • Wordt opgenomen in de oeuvrecatalogus in voorbereiding door Dr. Anne Adriaens-Pannier