Lot 182
Léon Spilliaert
België / 1881 - 1946
Tuinen en serres in de buitenwijken (1920)
Gouache, aquarel en caseïne op papier op karton
Sig. 1920 - Verso etiket Gal. Georges Giroux
47,3 x 60 cm (blad)
Herkomst
- Gal. Georges Giroux, Brussel
veiling Sotheby's, Amsterdam 17-12-1996, lot 189