• 182_82_324

Lot 447

Michaël Biberstein

Zwitserland / 1948 - 2013

Ohne Titel (1987)

Aquarel op papier

Verso etiket Gal. Xavier Hufkens, Brussel

56 x 44 cm

Herkomst

  • Gal. Xavier Hufkens, Brussel
    privécoll.