• 182_30_125

Lot 239

België / 1877 - 1943

Meisje met rode strik (1940)

Olieverf op doek

Sig. - Verso etiketten tentoonstellingen

35 x 28,5 cm

Herkomst

  • Nalatenschap August & Ignace Taevernier

  • Tentoonstelling Zaal Ars, Gent 1941
    "Retrospectieve Gustave De Smet" KMSK, Antwerpen 1961, cat. nr. 296, afb. 87
    "Ensor tot Permeke" Royal Academy of Arts, London 1971, nr. 42

  • "Gustave De Smet. Sa vie et son oeuvre" P.-G. Van Hecke & Emile Langui, Bruxelles 1945, nr. 676
    "Gust. De Smet. Kroniek, Kunsthistorische analyse" Piet Boyens, Antwerpen 1989, nr. 1173 afb.