Olieverf op doek
Sig. - Verso etiketten tentoonstellingen
35 x 28,5 cm
Herkomst
- Nalatenschap August & Ignace Taevernier
- Tentoonstelling Zaal Ars, Gent 1941
"Retrospectieve Gustave De Smet" KMSK, Antwerpen 1961, cat. nr. 296, afb. 87
"Ensor tot Permeke" Royal Academy of Arts, London 1971, nr. 42
- "Gustave De Smet. Sa vie et son oeuvre" P.-G. Van Hecke & Emile Langui, Bruxelles 1945, nr. 676
"Gust. De Smet. Kroniek, Kunsthistorische analyse" Piet Boyens, Antwerpen 1989, nr. 1173 afb.