Overzicht

Hedendaagse, moderne en oude meesters

Veiling 179 - 15 mei 2021

Hedendaagse, moderne en oude meesters Lot 3

Antwerpse School (16e-17e eeuw)
De parabel van de wijze en de dwaze maagden

€ 13 000 - 18 000

Opmerkingen
ca. 1575-1610, omgeving Atelier Francken of Peeter Sion
Herkomst
coll. Georges Hulin de Loo (1862-1945), Gent/Brussel
veiling coll. Hulin de Loo, PVSK Brussel, 29.10.1947, cat. nr. 100 (daar als Frans Francken 1552-1616)

 was added to your favorites.

resultaat resultaten

Deze site maakt gebruik van cookies. Als u deze site verder gebruikt, aanvaardt u onze cookie policy. Bent u akkoord?  Ja / Neen   (Meer informatie)